نتایج جستجو برای عبارت :

مصاحبه استخدامی یا مسابقه استخدامی؟

حقوق و دستمزد در مصاحبه استخدامی
یکی از مواردیکه در مصاحبه های استخدامی مورد بحث قرار می گیرد حقوق و دستمزد است. غالبا مصاحبه های کاری در دو مرحله انجلم می شود، مصاحبه اول معمولا مربوط به مصاحبه کاری توسط بخش مربوطه است و مصاحبه دوم مربوط به بخش حقوق و دستمزد است. 
ولی در برخی از موارد نیز این دو مصاحبه با یکدیگر برگزار می گردد. بنابراین برای این سوالات نیز می بایست آماده شوید.
در خصوص مسائل حقوق و دستمزد در مصاحبه ها باید به موارد زیر توجه دا
چک لیست مصاحبه در یک فایل ورد آورده شده است. بعضی از گویه های آن به صورت زیر است:
چرا مصاحبه برای گردآوری داده‌ها انتخاب شده است؟
ساختار مصاحبه برای رسیدن به اهداف چیست(نیمه ساختارمند، ...)؟
چه کسی مصاحبه خواهد کرد؟

ادامه مطلب
توی پست نکاتی در باب دوره کاراموزی قرار شد یه پست هم در مورد مصاحبه های استخدامی بزارم و چند تا از نکات مهمی که باید توی مصاحبه های استخدامی رعایت کنیمو بگم.بالاخره وقتش شد و این پست رو هم نوشتم البته چون یه کمی کار داشتم نوشتنش یه کمی طول کشید ولی بالاخره منتشر شد :/
ادامه مطلب
در خصوص مصاحبه کاری و نیازمندیهای لازم برای آماده سازی برای آن، مطالب زیادی نوشته است. به نظرم قبل از حضور در یک مصاحبه کاری و استخدامی حتما باید آماده شد. 
مراحل مختلف شامل آمادگی قبل از حضور
آمادگی در حین مصاحبه 
آمادگی پس از انجام مصاحبه

مقاله مصاحبه کاری اطلاعات جامع و کاملی در این خصوص ارائه می دهد

⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
آمادگی برای مصاحبه کاری برای گرفتن یک شغل جدید بسیار مهم و اساسی است.
با توجه به وضعیت بد استخدامی در ایران بهتر است برای مصاحبه کاری با آمادگی کامل حضور یابیم. خواندن مقاله های مربوطه و دانستن جوابهای این سوالات مهم است و استرس مصاحبه را به شدن کم می کند.

توصیه می کنم مقاله مصاحبه کاری را مطالعه نمایید.
مسابقه کتابخوانی موعود آسمانی
جوایز مسابقه: 12 جایزه 500 هزار ریالی برای 12 نفر
جهت ثبت نام رایگان و دریافت کتاب مسابقه به کتابخانه عمومی نیمروز زابل واقع در خیابان فردوسی جنب اداره ثبت احوال مراجعه و یا با شماره تلفن 32224433 تماس حاصل نمایید.
مکان برگزاری مسابقه: کتابخانه عمومی نیمروز          زمان: دوشنبه 1398/02/02 ساعت 16
همچنین می توانید فایل pdf کتاب مسابقه را از لینک زیر دریافت نمایید
http://cdn.ahlolbait.ir/files/12/download/33_0.pdf
از استرس مصاحبه انقدر خوابم میاد و نمیبره که حاضرم یکی یه گلوله تو مغزم خالی کنه، راحت شیم بریم بابا!! یاد شب کنکور ارشد افتادم؛ ف...ک ایت.
چطور میشه از آدمایی که قراره داناییتو بسنجن نترسید؟ مخصوصا که آلمانی هم باشن...به برزیلِ میزبانِ جام جهانی رحم نکردن این ملت، من که سوسکم!!
تنها امادگیم برای مصاحبه اینه که موهای کوتاهمو افشون می کنم، تو خونه رژه میرم و در جواب اعتراض خانواده میگم:« من قراره با دانشگاهی که انیشتین توش درس خونده مصاحبه بشم پ
سلامبرندگان مسابقه دی 13968 مشخص شدنداگر می خواهید برنده مسابقه زمستان 1398 باشید به نشانی زیر مراجعه کنید:http://eaes.ir/2020/02/16/%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d9%87-%d9%85%db%8c%d9%84%d8%a7%d8%af-%d8%ad%d8%b6%d8%b1%d8%aa-%d9%81%d8%a7%d8%b7%d9%85%d9%87-%d8%b2%d9%87%d8%b1%d8%a7-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87/
روز مسابقه اسب سواری، هر ماه تغییر می کند. معمولا روز مسابقه بیست و دوم است یعنی بعد از  باران ان ماه و هر ماه به جز در زمستان ، مسابقه اسب سواری برگزار می شود.
از کجا بفهمیم کی روز مسابقه است؟
برای این که بفهمیم که کی مسابقه برگزار  می شود ، باید به سمت راست خانه تان بروید ، بعد می‌بینید که یک تقویم در انجا نصب شده است.
بعد 3 یا ضربدر را بزنید.
بعد ، می توانید تمام مناسبت ها را ببینید. همان طور که می بینید، در بازی من روز مسابقه در بیست و دوم برگزا
در روز مسابقه نامه ای برایتان می اید و می گوید که ان روز، روز مسابقه است.
اگر می خواهید در مسابقه شر کت کنید ، قبل از ساعت 12PM «ظهر» به محل مسابقه ، برای ثبت نام در مسابقه بروید . محل مسابقه در نقشه Horse Track Entrance نام دارد.

به ادامه مطلب بروید.
ادامه مطلب

فراخوان طراحی لوگو پژوهشکده مدیریت آب - مرحله دوم
 از آنجاییکه طبق قانون مسابقه ها، اگر یک مسابقه برنده ای نداشته باشد، جایزه مسابقه به مسابقه مشابه در مرحله بعدی انتقال می یابد، لذا مرحله دوم مسابقه طراحی لوگوی پژوهشکده مدیریت آب با شرایط در نظر گرفته شده برگزار می گردد.
مهلت ارسال آثار : ۲۲ آبان ماه
مواردی که می‌توانید همراه خود به مسابقه‌ بیاورید عبارت‌اند از:
صفحه کلید (غیر وایرلس، بدون امکانات پردازشی، حافظه و پورت اضافی)
ماوس (غیر وایرلس)
لغت‌نامه
موارد فوق باید در روز مسابقه‌ به محل مسابقه آورده شده و به استف‌های فنی تحویل داده شوند. این موارد پس از بررسی توسط کمیته‌ی فنی و در صورت عدم وجود مشکل، در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
موارد زیر می‌توانند مستقیما در روز مسابقه‌ی اصلی به محل مسابقه آورده شوند:
لباس و خوراکی سبک
نوشت‌ا
توی انتاریو
کونم پاره شد
توی بزرگترین شرکت دنیا توی رشته خودم مصاحبه گرفتم
گلوبال دایرکتورها رفرنسم شدن
تا مرحله اخر رفتم
کاره رو almost گرفتم 
بعد به یه دلیل مزخرف نگرفتنم
اینجا از شش تا جابی که اپلای کردم 4 تا مصاحبه گرفتم
امروز اولین مصاحبه م بود
و کاره رو گرفتم.
:)
من به شدت تشویقتون میکنم بیاین بریتیش کلمبیا.
هر کمکی هم بربیاد انجام میدم.
آبا کیو یه مسابقه اطلاعات عمومی آنلاینه. هر شب راس ساعت ۹:۳۰ مسابقه شروع میشه. توی مسابقه ۱۲ سوال اطلاعات عمومی از همه شرکت کنندگان پرسیده می‌شه. شرکت‌کنندگانی که بتونن به تمامی این ۱۲ تا سوال پاسخ صحیح بدن، برنده مسابقه می‌شن.
ادامه مطلب
پاورپوینت مصاحبه بالینی و انواع آن فهرست مطالب تعریف مصاحبه مصاحبه کلینیکی انواع مصاحبه کلینیکی مصاحبه پذیرش و قبول بیمار مصاحبه تاریخچه فردی مصاحبه وضعیت روانی مصاحبه پیش و بعد از انجام تست مصاحبه زمان های بحرانی مصاحبه قبل از درمان کاربرد مصاحبه جدول مصاحبه تشخیصی برای کودکان(DISC)   بخشی از متن تعریف مصاحبه   تعاریف متعددی برای مصاحبه توسط متخصصین به عمل آمده ازآن جمله : 1 - تعریف مصاحبه به نظر« بیگنام» و« مور» :مصاحبه گفت وشنودی است جدی
شما عزیزان میتوانید در کانال لیمو اَپ عضو شوید و در مسابقه ۳۰.۰۰۰ تومانی برنامه گلدون عضو شوید .
جهت شرکت کافی است از زیبا ترین گل خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید .
مسابقه بین ۱۰ گل برتر ارسال شده به صورت نظرسنجی برگزار خواهد شد .
عضویت در کانال تلگرام لیمو اَپ
ارسال عکس گل جهت شرکت در مسابقه
آزمون استخدامی آموزش و پرورش که سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آن است، یکی از پرمتقاضی ترین آزمون های کشور است. پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش علاوه بر آزمون کتبی منوط بر شرکت و کسب نمره قبولی در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. از آن جا که اکثر داوطلبان تجربه شرکت در مصاحبه مخصوصا مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش را ندارند، در تماس با مرکز تهران مشاورهسوالاتی را در رابطه با زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98، میز
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
 مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 99
سایتی در مورد مصاحبه دکتری
اطلاعاتی در مورد مقطع دکتری 99
اطلاعاتی در مورد مقطع آزاد 99
نحوه مصاحبه دکترا دانشگاه آزاد
 مصاحبه دکتری 99
سایتی در مورد مصاحبه 99 دکتری
نمونه سوالات مصاحبه دکتری
در مقطع دکتری مصاحبه چه زمان انجام میشود
سایتی در مورد مصاحبه آزمون دکتری سراسری 99
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تح
شما عزیزان میتوانید در کانال لیمو اَپ عضو شوید و در مسابقه ۳۰.۰۰۰ تومانی برنامه گلدون شرکت کنید .
جهت شرکت کافی است از زیبا ترین گل خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید .
مسابقه بین ۱۰ گل برتر ارسال شده به صورت نظرسنجی برگزار خواهد شد .
عضویت در کانال تلگرام لیمو اَپ
ارسال عکس گل جهت شرکت در مسابقه
باسلام بامطلبی از فیلم مسابقه مرگ درخدمتتون هستم.
مسابقه مرگ که جیسون استتهام هنرنمایی کرده است. مدیر زندان مسابقه ای بین تمام زندانی های خطرناک و قاتل ها ترتیب می دهند که جیسون استتهام نقش فرانکشتاین را بازی کرده و چهار مسابقه برنده شده و برد این مسابقه  باعث ازادی او از زندان می شود. یک نفر به اسم جو مسلسل در زندان به دنبال کشتن فرانکشتاین است
در روز مسابقه جو با فرانک همکاری می کنند تا از زندان فرار کنند.

#در-خانه بمانیم

اسکریپت مسابقه آنلاین با سیتستم قرعه کشی
نال و خریداری شده توسط قالب20
 با کمک این پلتفرم می توانید امتحانات آنلاین ، آفلاین ، مسابقه ، آزمون ، مسابقه مسابقه ، چالش ها و غیره را بگیرید.

قالب بازی  نال شده برای وردپرسی
لینک دانلود مستقیم
حجم : 59.6مگابایت
رمز فایل :www.ghaleb20.ir
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98 | دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم عصر جدید دانلود مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم برنده فینال مسابقه عصر جدید قسمت 12 دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98
سمت دوازدهم برنامه عصر جدید دوشنبه ۵ فروردین ماه پخش شد. مسابقه استعدادیابی مهیجی که تا کنون نظر مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است. در قسمت های قبلی این برنامه ا
وقتی شما برای مصاحبه استخدامی فراخوانده می‌شوید، باید به مصاحبه گر نشان دهید که توانایی‌ها و تجربیات شما با موقعیت شغلی سازمان یا شرکتی که قصد استخدام دارد، هم‌خوانی دارد. اما چیزی که همیشه در مصاحبه استخدامی از نظرها دور می‌ماند و بسیار مهم است اینست که آیا تیپ شخصیتی شما مناسب آن جایگاه شغلی هست یا خیر و اینکه فرهنگ و نحوه تعاملات در آن سازمان مناسب شما می باشد؟

ادامه مطلب
مصاحبه کاری چیزی نیست که به راحتی ازش عبور کنیم. قطعا نیاز به توجه کافی و مطالعه و آمادگی قبل از حضور داره. با شرایط جاری کشور و عملا کمبود کار، رسیدن به مرحله مصاحبه کاری خودش یک موفقیت است. با این شرایط از دست دادن کار به دلیل عدم آمادگی ، خیلی درد آوره.

بگذریم که بسیاری از مصاحبه ها صرفا برای انجام تشریفات اداری است و عملا نفر مربوطه انتخاب شده است ولی با این وجود همیشه اینطور نیست و گاها می توان امیدی هم داشت. زیرا در این شرکتها هم بالاخره
دانلود قسمت 9 مسابقه عصر جدید | قسمت نهم عصر جدید 1 فروردین 1397 دانلود مسابقه عصر جدید قسمت نهم / برنده فینال مسابقه عصر جدید قسمت 9 دانلود کامل قسمت نهم مسابقه عصر جدید دانلود عصر جدید قسمت نهم 9 با کیفیت اصلی و لینک مستقیم
دانلود قسمت 9 مسابقه عصر جدید فروردین 98
برنامه عصر جدید مسابقه با شیوه نوع در ایران البته کپی شده از نسخه خارجی است، تهیه کننده و اجرا این مسابقه بر عهد احسان علیخانی استمسابقه عصر جدید روز های شنبه ، یک شنبه از انتن شبکه سوم
مسابقات شنائی در دهکده ی شیوانا برگزار شده بود و جوانان دهکده و از جمله چند تن از شاگردان مدرسه ی شیوانا هم در این مسابقه شرکت کرده بودند . جمعیت بزرگی در اطراف دریاچه ، نزدیک دهکده جمع شده بودند و منتظر شروع مسابقه بودند . یکی از شاگردان شیوانا که اندامی ورزیده داشت و شناگر ماهری بود ، قبل از مسابقه خطاب به شیوانا و بقیه شاگردان گفت : « من شناگر ماهری هستم . اما شرایط مسابقه سخت و عرض دریاچه خیلی زیاد است و با توجه به سردی آب فکر نکنم بتوانم زیا
به نام خدا
((مسابقه ی پیامکی ماه بندگی))
سوال: روزه کی و در کجا بر مسلمانان واجب گردید؟
ارسال پاسخ سوال به سامانه ی پیامکی:
50002040243765
شما عزیزان می توانید تا تاریخ 8/3/98 برای شرکت در مسابقه ی پیامکی ماه بندگی اقدام فرمایید.
وبلاگ:www.tkanoon.blog.ir
یک مطلب بسیار مفید در خصوص مصاحبه کاری خواندم. لطفا شما هم بخونید و به افرادی که نیاز به اطلاعات مفید در این زمینه دارند معرفی کنید. 

بطور کلی مصاحبه کاری یکی از مراحل بسیار مهم در یافتن شغل است. 

اینجا مطلب مصاحبه کاری را بخوانید
منتظرم از یه شرکت ک رفته بودم مصاحبه باهام تماس گرفته بشه
طبق گفته خودشون قرار بود این هفته باهام تماس بگیرن اما امروزم گذشت و کسی نه بهم ایمیل زد نه باهام تماس گرفت
حتی ایمیل نزدن ک بگن رد شدی و بیخود دلخوش نباش
مصاحبه تو نظر خودم برعکس مصاحبه های قبلی ک رفته بودم خوب پیش رفت اما...
دراز کشیدم تو تخت و گرمای بعدازظهر تهران رو تحمل میکنم و با خودم میگم این کار هم نشد بعدش چی کار کنم?
واقعا چی کار کنم؟
همزمان با ماه مبارک رمضان؛

مسابقه بزرگ پیامکی «#کلام_وحی» برگزار می‌شود

مسابقه « کلام وحی » مربوط به آیات نماز در قرآن می شود که با هدف شناخت آیات نماز و تدبر و تأمل در آیات قرآن در قالب فایل های چند رسانه‌ای از مجموعه تفسیر قطره‌ای #حجت‌_الاسلام_قرائتی در ماه مبارک 'رمضان طراحی و برگزار می شود.

شرکت در این مسابقه برای عموم علاقمندان به فرهنگ نماز بلامانع است و شرکت کنندگان جهت دریافت سوالات می توانند هر روز به سایت NAMAZ.IR مراجعه و پاسخ
دانلود رایگان کتاب احکام دینی برای مصاحبه استخدامی

دانلود فایل

kandoocn.com › ...دانلود رایگان مصاحبه های استخدامی-سیاسی و مذهبی - کندوبا توجه به این که تمامی ازمون های استخدامی شامل مصاحبه های متعدد در زمینه های مختلف می باشد و کاربران عزیز از نحوه مصاحبه های استخدامی اطلاعات چندانی ندارند مجموعه ...قیمت فایل‏: ‏صلوات برای ظهور امام زمان (عج)www.e-estekhdam.com › 2017/03 › mosahebe-ap.e-estekhdam.com_.pdfجزوه مصاحبه و گزینش وزارت آموزش و پرورش - ای استخدام
با سلام...مرحله دوم مسابقه کتاب خوانی(طرح باقرالعلوم)به اطلاع تمامی شهروندان عزیز میرساند،شرایط مسابقه به شرح ذیل می باشد :کتاب مربوط:کتاب رساله (احکام)مرجع تقلید(انتخابی خود)توجه داشته باشیدخواندن موضوعی از کتاب رساله مربوطه (انتخابی خود) ، بعدا(بعد از ثبت نام) به شما اعلام میشود.❗برای شرکت مرحله دوم مسابقه کتاب خوانی به کتاب خانه مسجد امام حسین علیه السلام سده لنجان مراجعه کنید.❗ساعات کاری:از ساعت۱۵تااذان مغرب و عشاءروزهای مراجعه:همه ر
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

باسلام.مسابقه سبکی کیوکوشن ماتسویی درروزجمعه مورخه یک شهریور درتهران باحضور 25 استان برگزارشد،تیم اعزامی ازاستان فارس 6 نفر بودندکه موفق به:مقام اول:یکتا. ناظمی_نونهالمقام سوم:پریامحمدی_خردسالانمقام سوم:نرحس منصوری_جوانانراکسب کنند.درپایان از سرکارخانم زهره سادات رضوی بخاطر قضاوت دراین مسابقه تشکرکرده وارزوی پیشرفت وموفقیت برای ایشان رادارم.
در زمان قدیم در کشور یونان ، روستایی بود میان دو کوه که مردمانش طرفدار علم و دانش بودند . در آنجا هر سال مسابقه
 بهترین کتابخوان برگزار می شد. در این مسابقات شرکت کننده ها کتاب برگزیده مسابقه را می خواندند و به سوالات مسابقه
پاسخ می دادند که به نفر اوّل پول زیادی به عنوان جایزه داده می شد.
در این روستا پسری بود به نام ارسطو که در خانواده فقیری زندگی می کرد، روزی از روز ها ارسطو به سمت بازار روانه شد
تا وسایلی که مادرش به او سپرده بود را بخرد . در
من و مامان تفریحات دونفره جالبی داریم. یک مسابقه ورزشی پیدا میکنیم و بدون هیچ اطلاعات تخصصی درباره اون رشته در مورد تک تک جزییات اون مسابقه اظهار نظر میکنیم. 
وقتایی که المپیک شروع میشه، بهشت ماست. از شیرجه گرفته تا ژیمناستیک، شمشیر بازی و جودو ساعت‌ها مسابقه ورزشی می‌بینیم و درباره نقاط ضعف و قوت هر شرکت کننده بحث میکنیم. 
یک مدت اصلا خوراکمان کشتی کج های آزاد بود، از آنها که تا سرحد مرگ دو نفر یکدیگر را در رینگ میزنند. 
مادر تربیت بدنی و ر

مسابقه کتابخوانی
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مسابقه کتابخوانی تفسیر سوره اسراءاز هفته کتاب تا هفته پژوهش برگزار می شود.
علاقه مندان جهت تهیه کتاب و شرکت در مسابقه می توانند به کتابخوانه مدرسه مراجعه فرمایند.
تاریخ برگزاری مسابقه 98/10/2 می باشد.

باتشکر  معاونت پژوهش

به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز اهدا خواهد شد و 20 اثر برتر به صورت گزارش تصویری با نام عکاس های یلدا در سایت رسان منتشر خواهد شد.شرایط شرکت در مسابقه ۱- تصاویر ارسالی باید مربوط به مراسم شب یلدای سال 1398باشد. ۲- هر فرد تنها می‌تواند با یک عکس در مسابقه شرکت کند.۳- علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های مراسم شب یلدای خود را به پست الکترونیکی iranrasan@chmail.ir  یا از طریق پیام رسان سروش به آی دی alikh383@ ارسال نمایند و  به همراه ارسال عکس، نام و نام خان
مسابقه، بخش مهیج بآشگاه مشتریان محسوب می‌شود. در این بخش که با هدف ایجاد رقابت سالم بین اعضا ایجاد شده است، سوالاتی مطرح خواهد شد که زمان مشخصی برای پاسخگویی به آنها در نظر گرفته شده است. شرکت در هرمسابقه برای همه اعضا (مشتریان و کاربران) امکان‌پذیر بوده و هر عضو می‌تواند یکبار به سوالات مطرح شده پاسخ دهد. مسابقه‌ها بآشگاه، در دو سطح عمومی و تخصصی برگزار می‌شود. امتیاز ارائه پاسخ صحیح به هر سوال، به همراه مهلت پاسخگویی (تاریخ و ساعت) آن سو
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا زمان مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۸ ویژه دانشگاهیان ساکن استان تهران و البرز اعلام شد . داوطلبان گرامی باید توجه داشته باشند ضمن رعایت نکات بهداشتی، به همراه داشتن ماسک و دستکش در روز مصاحبه علمی الزامی می‌باشد . برای مشاهده جزئیات اعلام زمان مصاحبه علمی آَزمون قضاوت سال 1398 می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/83/اعلام-زمان-مصاحبه-علمی-آزمون-قضاوت-سال-1398.html
بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و یکصدمین سالگرد ولادت استاد مرتضی مطهری برگزار می‌کند:
مسابقه ملی کتابخوانی از 57 صفحه منتخب کتاب «آینده انقلاب اسلامی ایران» اثر استاد شهید
️شرکت در این مسابقه کاملا رایگان است.
️علاقه مندان برای دسترسی به اپلیکیشن استاد مطهری می‌توانند به سایت بنیاد شهید مطهری به نشانی motahari.ir مراجعه و یا عدد 1 را به شماره 1000404404 ارسال نمایند.
جوایز این مسابقه: 4 جایزه 50 میلیون ریالی و 41 جایزه 10
دانلود مسابقه عصر جدید قسمت چهاردهم با کیفیت های عالی و خوب و دانلود مسابقه عصر جدید با لینک مستقیم
بهترین و هیجان انگیز ترین برنامه های عصر جدید و دانلود مسابقه عصر جدید قسمت چهاردهم با کیفیت عالی
دانلود بهترین و جدید ترین مسابقه های عصر جدید قسمت چهاردهم و دانلود رایگان برنامه عصر جدید با لینک مستقیم
جدید ترین و بهترین برنامه های عصر جدید دانلود مسابقه عصر جدید قسمت چهاردهم با کیفیت های عالی و خوب
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و ج
برای بخشی از کار طرح پژوهشی باید مصاحبه انجام میدادم
طرح استانی هست و طبعا نمیتونم همه شهرها رو خودم برم
و از اونجایی که به مصاحبه کننده دیگری نتونستم اطمینان کنم که درست مصاحبه و مطالب رو ضبط کنه
سوالات مصاحبه رو به صورت پرسشنامه تشریحی تنظیم کردم (میدونم چندان اصولی نیست)
و بعد روی هر کدوم ی کد نوشتم
و به مصاحبه کننده گفتم: بهشون بگو این کد رو برای خودشون یادداشت کنند. بعد از تموم شدن کار، قراره بین مواردی که به سوالات کامل و دقیق جواب داده
ده بازی برای کودکان خجالتی
 این بازی‌ها را می‌توانید با توجه به سن و توانمندی‌های کودکان در فرصت‌هایی که تمایل به بازی کردن دارند، انجام دهید.
۱ - مسابقه گویندگی
۲ - بازی «مصاحبه تلویزیونی»
۳ - بازی «نقل خاطره، داستان، شعر، معما و لطیفه»
۴ - بازی «چه کسی می‌تواند دیگران را بخنداند»
۵ - بازی «کامل کردن یک داستان»
۶ - بازی «کامل کردن یک شعر»
۷ - بازی «تکمیل جملات»
۸ - بازی «پاسخ به پرسش‌ها»
۹ - بازی «داستان سازی با تصاویر»
۱۰ - بازی «معلم بودن»
@
«پاسخ سؤالات مسابقه» برنامه 98/08/23

«سؤالات مسابقه»

سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۲۳.۸.۹۸

1- به چه دلیل عقل به تنهایی برای سعادت بشر کافی نیست؟

1) پشیمانی از گذشته
2) وقوع طلاق در زندگی
3) هردو مورد ✅

2- آیه اول سوره ابراهیم به کدام ماموریت رسول خدا اشاره دارد؟

1) خروج جامعه از ظلمات به نور 
2) اقامه قسط و عدل در جامعه
3) تزکیه و تعلیم اهل ایمان

3- آیه 103 سوره توبه به کدام مسئولیت رسول خدا اشاره دارد؟

1) اقامه نماز
2) اخذ زکا
«پاسخ سؤالات مسابقه» برنامه 98/08/23

«سؤالات مسابقه»

سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۲۳.۸.۹۸

1- به چه دلیل عقل به تنهایی برای سعادت بشر کافی نیست؟

1) پشیمانی از گذشته
2) وقوع طلاق در زندگی
3) هردو مورد ✅

2- آیه اول سوره ابراهیم به کدام ماموریت رسول خدا اشاره دارد؟

1) خروج جامعه از ظلمات به نور 
2) اقامه قسط و عدل در جامعه
3) تزکیه و تعلیم اهل ایمان

3- آیه 103 سوره توبه به کدام مسئولیت رسول خدا اشاره دارد؟

1) اقامه نماز
2) اخذ زکا
کنکور گیمینگ نام مسابقه‌ای در وب‌سایت Pspro است که شرکت‌کنندگان با پاسخ به ۱۰۰ سوال چهار جوابی مرتبط با دنیای بازی‌های ویدیویی با هم رقابت می‌کنند. این مسابقه از دوم شهریور آغاز و تا پایان روز جمعه ۸ شهریور ادامه پیدا خواهد کرد. برای شرکت در مسابقه و خواندن قوانین آن روی لینک زیر کلیک کنید:
>> شرکت در مسابقه و خواندن قوانین <<
جوایز
جایزه اصلی مسابقه یک PlayStation 4 برای دارنده بالاترین امتیاز خواهد بود. اگر چند نفر با امتیاز مشابه به مقام ا
دارم میرم مصاحبه ی گفتمان ، بعد از تمام مشقت ها...!
قبلش هم یه اتفاقاتی افتاد که دعای توبه خودش معین میکنه برام که چیا بودن...
محمد جواد جدیدا بدون اینکه به ما بگه از مدرسه میره خونه مامان بزرگم ، منم دم رفتنی با مامانم سر این قضیه بحث کردم...
نمیدونم این چه رفتار مضحکیه که من دارم ! مثلا میگم : دو روز قبل به مامان گفتم که من چهارشنبه ساعت ۵ میرم مصاحبه ، و الان مثل اینکه چیزی نمیدونه و انگار اولین بارشه  میگم دارم میرم مصاحبه ، میگه مصاحبه ی چی؟،، خ
مسابقه بزرگ 98 ، باشگاه والیبال مبین روز 2 اسفند بین تیم های شعب مختلف باشگاه در رده های سنی مینی والیبال و نوجوانان برگزار شد
با تشکر از مربی های توانمند باشگاه بابت زحمات و آموزش های حرفه ای و تکنیکی به ورزشکاران و آماده ساز شون برای مسابقه
با تشکر از ورزشکاران منظم و با انگیزه باشگاه که به موقع در مسابقه حاضر شدند و با نظمی عالی مسابقات رو برگزار کردند
و در آخر با تشکر از اولیای عزیزی که با حضورشون باعث گرمتر شدن مسابقات و انگیزه بیشتر ورزش
به به دوباره آمد فصل بهاری 
ثبت لحظه‌های همراه با رنگ و بوی کتاب و کتابخوانی در نوروز ۱۳۹۸ در مسابقه بزرگ "قابِ کتاب"
در ایام نوروز امسال قابِ کتاب را به خاطر داشته باشید منتظر ارسال آثارتان هستیم... با اهدای هدیه ویژه به نفر اول مسابقه با کتابخوانی، شما برنده باشید❤️ 
@qabe_ketab ✅ @hamandishan1348
یکی از مراحلی که افراد جویای کار با آن روبرو می شوند مصاحبه استخدامی است که معمولاً موقعیتی دشوار برای اغلب افراد است . با این وجود می توان ، با آمادگی و آگاهی از سوالات رایج مصاحبه های استخدامی ، این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشت .
به نقل از سایت مشاوره شغلی فیلیا ، معمولاً سوالات مصاحبه شغلی و حضوری به موضوعاتی از قبیل دلیل ترک شغل قبلی ، نقاط قوت و ضعف ، نحوه مواجهه با استرس ، مهارت حل تعارض و میزان هدفمندی اختصاص دارد .

برای کسب اطلاعات
به نام خدا
((مسابقه ی پیامکی))
شهری که با رفتن پیامبر (ص) به آن جا، مدینه نام گرفت:
1)یثرب 2)قطیف 3)سامرا 4)ریاض
6- نام سوره ای که به معنای عیب جو است:
1)غاشیه 2)مطفّفین 3)نازعات 4)همزه
7- شبی بسیار عزیز که نام سوره ای نیز می باشد:
1)لیله الرغائب 2)قدر3)یلدا 4)عید فطر
8- اصحاب کهف چند سال به خواب رفتند:
1)300  2)408  3)309   4)200
پاسخ سوالات را  به سامانه ی پیامکی:
50002040243765
شما عزیزان می توانید تا تاریخ 16/3/98 برای شرکت در مسابقه ی پیامکی ماه بندگی اقدام فرمایید.
وبلاگ:www
خب امروز رفتم مصاحبه ساعت 6/30 با پدر از شهر به سوی مرکز استان حرکت کردیم ..
خیلی نشستم تا نوبتم شد ورفتم داخل در مورد شرایط ازدواج پرسید که من خیلی خوب نتونستم جواب بدم و همچنین دو تا ایه از قران گفت بنویس و تحلیل کن ایم خوب نبودم ؛
ولی بقیه قسمت ها بد نبود رو به خوب بود سوال های خطرناکی می پرسید که توی دلم خالی میشد 
اینکه قبول نشدی چی کار میکنی و...
کلا امروز بعد مصاحبه اصلا حالم خوب نبود  امشب یکم گریه کردم از گریه های مادرم و غصه خوردن هاش هم خس
مسابقه پاسخ به سوالات کتاب
به همراه #تبلت
 غذای #رایگان از #چنگال و اشتراک #فیلیمو
بعلاوه تخفیفات زیر
- کد تخفیف5000 تومانی #سینما_تیکت
- کد تخفیف20000 تومانی #دیجیکالا
- کد تخفیف10% #دیجی_استایل
- کد تخفیف35% #مکتب_خونه
- کد تخفیف10% #تیوال
شرکت در مسابقه از طریق لینک زیر
bit.ly/2HaXunC
بعد از ثبت نام و شرکت در مسابقه از لینک زیر کد تخفیف های خود را دریافت کنید 
bit.ly/2DUVr4O
@takhfifchannell
داوطلبانی که اسامیشان جز پذیرفته شدگان مرحله انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد است برای شرکت در جلسه مصاحبه باید مطابق زمانبندی مصاحبه دکترا با آزمون دانشگاه آزاد ۹۹ در جلسه مصاحبه حاضر شده تا صلاحیت علمی و آموزشیشان برای تحصیل در دانشگاه تائید شود . به نقل از سایت مشاوره آزمون دکتری هیوا ، سال گذشته مرکز سنجش و پذیرش زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را از طریق سایت azmoon.net به اطلاع داوطلبان رساند . پیش بینی می شود تاریخ مصاحبه دکتری دانشگاه آزا
با عرض تبریک سال نو، نهاد کتابخانه های عمومی برگزار می کند: 
دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از علاقه مندان به کتابخوانی، برای شرکت در 12 عنوان موضوعی مختلف و در قالب های مسابقه چهار گزینه ای، نقاشی، پویش کتاب خوان مجازی، روزنامه کتاب و داستان نویسی در سه بخش کودک، نوجوان و بزرگسال دعوت می نماید. 
برای اطلاع از منابع مسابقه و شرکت در مسابقه به سایت www.samakpl و www.razavi.iranpl.ir مراجعه فرمایید. ​
فرصت شرکت در مسابقه تا 9 خرداد ماه می باشد. 
​​​​​​

آغاز بزرگترین مجموعه مسابقات غیر حضوری قرآن کریم در کانال ها و سایت شمیم
ویژه نوجوانان و جوانان زیر 25 سال
بخش اول: تلاوت تقلیدی قرآن در دوحالت زیر 15 سال و بالای 15 سال
بخش دوم: حفظ در دوحالت 4 الی 6 سال و 7 الی 14 سال
بخش سوم: مسابقه بهترین عکس از جلسه قرآن خانوادگی
توجه: اطلاعات تکمیلی در داخل فرم مسابقه درج شده است لذا تمام موارد نوشته در فرم را حتما مطالعه نمایید، لازم به ذکر است به محض وارد کردن سن خود در فرم مسابقه، بخش های مرتبط با سن شما به صو
دانش آموزان پایه های تحصیلی دبیرستان که مایل و علاقه مند به ثبت نام می باشند لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط ثبت نام ، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در سامانه ثبت نام مدارس بعثت اقدام نمایند. همچنین دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که در صورت موافقت با ثبت نام از طرف مدارس مورد نظر ، داوطلبان عزیز حتما باید در آزمون و مصاحبه مدرسه ثبت نام شده شرکت نمایند.
مصاحبه به صورت حضوری برای تمامی داوطلبان امکان پذیر است و هر یک از دانش آموزان برای اطلاع
‏رفتم مصاحبه یارو پرسید موضوع آخرین کتابی که خوندی چی بوده ؟
گفتم درباره یه پسری بود که بخاطر کسب علم و دانش حتی روزای تعطیلم میرفت مدرسه
گفت چه جالب اسمش چیه ؟
گفتم حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت
فک کنم چون نخونده بودش زنگ زد حراست بیان بندازنم بیرون
دانلود کتاب احکام برای مصاحبه استخدامی

دانلود فایل

دانلود رایگان مصاحبه های استخدامی-سیاسی و مذهبی - کندوkandoocn.com › ...با توجه به این که تمامی ازمون های استخدامی شامل مصاحبه های متعدد در زمینه های مختلف می باشد و کاربران عزیز از نحوه مصاحبه های استخدامی اطلاعات چندانی ندارند مجموعه ...
احکام - هسته گزینشgozinesh.umsha.ac.ir › ...دریافت جزوه پیرامون مسئله خلاصه ای از احکام ................ دانلود : ahkam.pdf حجم فایل 3672 KB. مدیریت و طراحی سایت توسط
1- تحقیق در مورد صنعت و شرکت
یک مصاحبه کننده ممکن است از شما بپرسد که چگونه موقعیت شرکت آنها را در این صنعت بررسی کرده اید ، برای داشتن یک مصاحبه کاری موفق باید بدانید رقبای شرکت چه کسانی هستند ، مزایای رقابتی آن چیست و چگونه باید به بهترین شکل پیش بروند. به همین دلیل از تلاش برای تحقیق دقیق در مورد انواع صنایع مختلف خودداری کنید. به جای آن ، جستجوی شغل خود را فقط روی چند صنعت خاص متمرکز کنید.
2- “امتیاز برتر” خود و دلایلی که شما آن شغل را می خوا
مسابقه مجازی نوروز 99
هرروز رأس ساعت 17
روند مسابقه هرروز رأس ساعت شروع مسابقه، تعدادی سوال بارگذاری می‌شود و هر سوال 1 امتیاز داردفرصت‌ جواب دادن به سوالات، 45 دقیقه میباشد و بعد از ساعت 17:45، هیچ جوابی مورد قبول نیست.
طریقه ارسال جواب ابتدا به وبلاگhttp://hamiyanevelayat.blog.ir/ مراجعه‌ کرده و در قسمت طبقه بندی موضوعی وبلاگ، گزینه مسابقه مجازی را انتخاب کنید تا به فایل سوالات مسابقه دسترسی پیدا کنید. برای پاسخ به سوالات در قسمت ثبت نظر طبق موارد زیر عمل
#مسابقه ... #یاد_یاران #سردار_دلها با عرض سلام خدمت دوست داران و عاشقان و میهمانان #شهداء به اطلاع می رساند # انجمن راویان نورسپاه سیدالشهداء (ع)باهمکاری سازمان حفظ وآثارونشر ارزش های دفاع مقدس سپاه سیدالشهداء (ع) به مناسبت #شهادت سردار رشید اسلام ، محبوب دلها ، #سپهبد_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی اقدام به برگزاری مسابقه با موضوعات زیر نموده است .
۱-✅ اگر #حاج_قاسم_سلیمانی نبود ...
۲-✅ پیامی به #مقام_معظم_رهبری در خصوص #شهادت سردار #حاج_قاسم_سلیمانی
۳-
توی دریاااایی از کتاب و جزوه و لباس و اسباب‌بازی و شلوغی و آشغال(:/) غرق شده‌م.
۴۱ تب کروم همزمان باز دارم که هر کدوم یه موضوعِ مربوط به این رشته‌ است که گوگل کردم که شاید این تو مصاحبه بیادااا! 
آخه دخترم نونت نبود، آبت نبود، این همه تغییر رشته‌ت واسه چی بود؟ :/
+مرتبط

شرایط شرکت در مسابقه :

- مسابقات هر شب راس ساعت 22 ، شروع خواهد شد
- تعداد شرکت کنندگان در هر مسابقه : 100 نفر 
- نوع بازی : بتل رویال
- بعد از پرداخت هزینهِ شرکت در مسابقه ( 2000 تومان )
 درخواست شرکت در مسابقه برای شما ارسال خواهد شد
- دقت کنید که باید حداقل نیم ساعت قبل از شروع بازی درخواست شرکت در مسابقه را قبول کرده باشید
- حتما از فیلتر شکن قوی استفاده کنید

ثبت نام در مسابقه :

- بعد از ورود به قسمت ثبت نام :

در بخش مبلغ : 2000 تومان بنویسید ( کم
اسفالت 8 هوابرد ، از بهترین و پرطرفدارترین بازی های مسابقه ای و اتومبیلرانی به شمار می رود که این محبوبیت را می توان به گرافیک خیره کننده ی ان و گیم پلی خاصش نسبت داد! هم اکنون در هشتمین قسمت از سری بازی های آسفالت باز هم شاهد گرافیکی باورنکردنی و صد البته گیم پلی ای باور نکردنی هستیم
ادامه مطلب
این چند روز اونقدر بخاطر آشفتگی های این چند روز آشفته بودم که حتی خبر قبولی آزمون استخدامی هم برام خوشحال کننده نبود...
۶ صبح جمعه ۹۸/۱۰/۱۳ بدترین خبر این چند سال زندگیمو شنیدم...
باورش سخت بود... مثل زمانی که کسی با خبر ازدست دادن عزیزش اول به صورت ناخودآگاه انکار میکنه... و بعد اشک ها که جاری میشه و سکوتی که نمیشه که شکسته بشه...
و همچنان وجودشون پایدار .... 
.
.
حالا بعد از یه هفته از این ماجرای تلخ حالم بهتر شده بود ،یادم اومد من باید با یه چیزی خیلی
در برخی از مراحل مصاحبه کاری ، در خصوص انتظارات مربوط به حقوق و دستمزد از شما سؤال خواهد شد – یعنی انتظار دستمزد شما از این شغل چه میزان است. یکی از سوالاتی که بسیاری از کارجویان در مواجهه با آن با مشکل مواجه می شوند سوال در مورد حقوق و دستمزد در مصاحبه کاری است.
دلایلی متعددی وجود دارد که کارفرمایان این سوال را می پرسند. در اکثر موارد ، شرکت محدوده پرداختی مشخصی را برای موقعیت شغلی تعیین کرده است. آنها می خواهند مطمئن شوند که انتظارات شما با
نویسنده: Alison Green
مترجم: مریم مرادخانی
مشاور عزیز، چند سال است که در یک شرکت کار می‌کنم. مدتی است که می‌خواهم
حوزه فعالیتم را عوض کنم و دنبال یک شغل جدید هستم. پس از مدت‌ها جست‌وجو و
چند مصاحبه با یک شرکت، از بین چند متقاضی، من و یکی دیگر انتخاب شدیم و
به دور نهایی رفتیم. حالا دو هفته از مصاحبه
نهایی گذشته اما هیچ خبری از آنها نیست. هفته گذشته، رئیس فعلی ام بدون
مقدمه به من گفت که می‌داند با آن شرکت مصاحبه کرده‌ام. ظاهرا یکی از
مسوولان مصاح
مسابقه بزرگ کتابخوانی با همکاری اتحادیه تشکلهای قرآنی41جایزه 10 میلیون ریالی4جایزه 50میلیون ریالی
57 صفحه منتخب کتاب آینده انقلاب اسلامی ایران اثر استاد مطهری 
نصب اپلیکیشن استاد مطهری و شرکت در مسابقه http://portal.motahari.ir/1-6شامل تمامی آثار استادکتابهای صوتیسخنرانیهاجستجوی در آثاربهره مندی از تمامی بخشها به صورت رایگان
شاکی عصر جدید کیست؟
مجله اینترنتی لبخند به نقل از ایسنا:
سلمان داداشی که مدعی است پیش از ساخت «عصر جدید» قراردادی را با تلویزیون برای ساخت مسابقه استعدادیابی با عنوان «نابغه شو» بسته‌ است، اینگونه می‌گوید که تلویزیون در اقدامی این قرارداد را حذف و مسابقه‌ای مشابه مسابقه «نابغه شو» را تدارک دید. وی سپس این مساله را مطرح می‌کند: «جای شبهه دارد که
ادامه مطلب
نکته ای درباره محصولات :
با توجه به روزها تلاش و هزینه های بسیار جهت تهیه تمام محصولات سایت در
صورت مشاهده و یا گزارش هرگونه سوء استفاده از قبیل انتشار ، کپی برداری و
... بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی خواهد داشت. تمامی کالاها و خدمات این
فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های
failha.com (سایت فایلها ) تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

جهت دانلود سوالات مصاحبه نظام روانشناسی کلیک کنید
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
مصاحبه دانشگاه شاهد    
سایتی در مورد مصاحبه
اطلاعاتی در مورد دانشگاه شاهد
ثبت نام دانشگاه شاهد    
زمان مصاحبه شاهد
شرایط مصاحبه دانشگاه شاهد
سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد
سایتی در مورد ثبت نام
اطلاعاتی در مورد دانشگاه شاهد
سایتی در مورد زمان ثبت نام
سایت ثبت نام دانشگاه شاهد 
نحوه ثبت نام دانشگاه شاهد
اطلا
روش پذیرش دانشگاه شاهد به صورت متمرکز با شرایط خاص است به این نحو که داوطلبانی که دارای شرایط تحصیل در این دانشگاه باشند به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دانشگاه شاهد دعوت می شوند . سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد ۹۹ به دو صورت ارائه می شود شفاهی و کتبی و داوطلبانی که برای این مصاحبه دعوت می شوند باید در زمان مصاحبه دانشگاه شاهد  ۹۹ سر جلسه حاضر باشند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور رفاه حال داوطلبان نحوه مصاحبه دانشگاه شاهد  ۹۹ را در مق
هیچ مجموعه تاریخی خنده‌داری بدون ماجرای جنگ ایمو یا شترمرغ کامل نمی‌شود. در آغاز جنگ جهانی اول، استرالیا کوشید تا جمعیت شترمرغ‌هایش را با مسلسل کنترل کند. اما شرایط آن گونه که انتظار داشتند پیش نرفت، شترمرغ‌ها سریع و زیرک بودند و بعد از چند روز نقشه‌کشی و شلیک هزاران گلوله تعداد ناچیزی از آن‌ها کشته شدند.  نهایتا ارتش استرالیا ناتوانی خود در کاهش جمعیت شترمرغ‌ها را قبول و عقب‌نشینی کرد.
ماراتن مردان در المپیک ۱۹۰۴

احمقانه‌ترین اتف
مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسون در سال 1993 بطور زنده،از مزرعه ی شخصی (نورلند) مایکل جکسون پخش شد و یکی از مشهورترین مصاحبه های اوست.این برنامه یکی از پر بیننده ترین مصاحبه های تلویزیونی دنیا شناخته میشود.
=============
دریافتعنوان: مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسونحجم: 12.8 مگابایتتوضیحات: مصاحبه زنده اپرا وینفری با مایکل جکسون (pdf)
الناز آذری
مسابقه دارت در ایام الله دهه فجر در کتابخانه عمومی شهید عراقی از طرف واحد مقاومت بسیج مدرسه فارابی و با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کنگاور و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار و با حضور جمعی از بسیجیان اغاز شد و به نفرات برتر جوایز اهدا شد .
امروز رفتم دانشگاه شاهد برای مصاحبه گزینش 
اولش عزممو جزم کرده بودم که برم چرت و پرت جواب بدم قبول نشم بعد اونجا توضیح دادن که اگر قبول بشید تو اولویتاتون میمونه اگر نه حذف میشه و روی اولویت ها تاثیری نداره منم تصمیم گرفتم منطقی جواب بدم ولی به هرحال فرقیم نداشت!! قبول بشو نیستم خداروشکر  از بین سوالاش سوال «گاهی عصبانی میشوم» خیلی مسخره و  عجیب بود خدایی خب همه گاهی عصبانی میشن دوستان :|  خلاصه بدون مصاحبه شفاهی اومدم بیرون و فقط امیدوارم
                                    به نام خداالحمدالله توانستیم اولین مسابقه تیم مقابل تیم بسیار قوی شهید حسینی با نتیجه  ۱-۳پیروز بشیم .
بازی بعدی مقابل تیم سرسخت ولی عصر می باشد امید واریم باتمرین های بسیار اون بازی رو هم ببریم تا جایگاه خودمون رو توی جدول مستحکم کنیم.
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در مرحله فینال لیگ ملت‌های 2019 از ساعت 02:30 به میزبانی شیکاگو به مصاف برزیل رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 - 20، 25 - 23، 24 - 26، 20 - 25 و 15 - 10 به سود شاگردان دال‌زاتو خاتمه پیدا کرد.
ایگور کولاکوویچ برای شروع این مسابقه از سعید معروف، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، علی‌اصغر مجرد، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی و محمدرضا حضرت‌پور استفاده کرد.
ادامه مطلب
به گزارش "ورزش سه"، دو بازی علیرضا
جهانبخش برای تیم ملی ایران مقابل سوریه و کره جنوبی 231 میلیون تومان
هزینه در برداشته است. علیرضا جهانبخش برای حضور در اردوی تیم ملی انگلیس
را به مقصد قطر ترک کرد و از این کشور خود را به سایر بازیکنان تیم ملی
رساند.

این بازیکن سپس در ترکیب تیم ملی مقابل سوریه بازی کرد و در پیروزی 5 گله زننده گل اول بازی شد.

پس از این مسابقه تیم ملی از تهران راهی سئول کره جنوبی شد تا دومین دیدار
دوستانه و دومین حضور ویلموتس روی
مدرس: استاد بین المللی آقای زواره
زمان: ١٧ بهمن ۱۳۹۸ 
مکان: مجتمع تخصصی صنایع دستی پردیس زنجان
شماره تماس یا واتس آپ برای ثبت نام و هماهنگی: ٠٩١٩٩٩٧٠٧٠٠ آقای اجلی
ظرفیت ثبت نام محدود
مسابقه دسر میوه
هزینه ثبت نام: ١٠٠ هزار تومان
ظرفیت بخش مسابقه: ٥٠ نفر
مزایایی حضور در رویدادها:
لوح حضور برای همهگواهینامه برای شرکت کنندگان در بخش مسابقهجایزه نقدی برای ۳ نفر
برگزار کننده: آموزشگاه شاتوت با همکاری مجتمع پردیس
جوایز نفرات برتر :
نفر اول : 60/000 تومان 
نفر دوم : 25/000 تومان
نفر سوم : 15/000 تومان
( جوایز بلافاصله بعد از اتمام بازی به حساب برندگان واریز خواهد شد )

شرایط شرکت در مسابقه :

- مسابقات هر شب راس ساعت 22 ، شروع خواهد شد
- تعداد شرکت کنندگان در هر مسابقه : 100 نفر 
- نوع بازی : بتل رویال
- بعد از پرداخت هزینهِ شرکت در مسابقه ( 2000 تومان )
 درخواست شرکت در مسابقه برای شما ارسال خواهد شد
- دقت کنید که باید حداقل نیم ساعت قبل از شروع بازی درخواست شرکت در مسابقه ر
با سلام.....از اوایل سال تصمیم بر این بود تا یک مسابقه پرتاب موشک در کلاس برگزار کنیم البته چه نوع موشکی خدا میداند...اوایل کمی بر روی موشک های سرکه ای کار کردیم و بسیار جالب بود ....اما در نهایت به موشک های آبی کار مان ختم شد....البته با کمی تفاوت در نوع موشک و پرتاب آن
تیزر مسابقه پرتاب موشک.....حجم: 6.01 مگابایتتوضیحات: تیزر جالبی از کار در آمد
دریافت
مسابقه درس آموزان:
شما باید حتما ثبت نام کرده و عضو بیان باشید.سپس سایت درس آموزان را دنبال کنید.سوال ما را به صورت خصوصی ارسال نموده و اگر سوال صحیح بود.در بانک امتیازات شما 34  امتیاز ذخیره خواهد شد.توجه به نکات زیر الزامی است:
1-حتما باید سایت ما را دنبال کنید
2-عضوبیان باشید
3-تا 10 روز پس از ارسال این مطلب فرست شرکت در مسابقه است.
4- 34امتیاز فقط مخصوص شرکت در این مسابقه است
5-هر 100 امتیاز=1شانس برای قرعه کشی بزرگ درس آموزان است.
6-جایزه این مسابقه
بالاخره از نیروگاه قشم زنگ زدن و با گفتن تاریخ و زمان مصاحبه ، دعوت به مصاحبه شدم.تعداد نفرات دعوت شده به مصاحبه ۲۴ نفر هست که در نهایت ۸ نفر قبول میشن.من در حال حاضر مرخصی گرفتم و شیراز هستم و قرار هست چند روز هم از کارم غیبت کنم که بتونم تا حد قابل قبولی خودم رو برای مصاحبه آماده کنم.
یه چیزهایی هست که منو خوشبین میکنه و همچنین مسائلی هم هست که ناامیدم میکنه.
زمان مصاحبه من صبح هست و اینکه جز نفراتی هستم که زودتر باهاشون مصاحبه میشه و احتمال د
واسه این پسرکِ مو فر فر دوست داشتنی جای یک عدد خواهری خوشحالم
ولی امیدوارم هیج وقت دیگ با چاقو نره تو دل دیده شدن..
دوم شدن حقت بود:)
ولی دوست داشتم اول پارسا خایف شه ک خب نشد:(
#ترشحات یک مغزِ الکی سرخوش سر این مسابقه
:همینک منو این مسابقه دور کرد از دغدغه های روزمرگی زندگیم حتی مدت کوتاه ک پاش بودم ممنونم..

قزعه کشی مسابقه وبلاگ با شرکت هشت نفر (اعضاء) توسط مسئولین صندوق ، بصورت غیر حضوری انجام گردید و جایزه 75 هزار تومانی برای 4 نفر برنده واریز گردید. در صورتیکه تمایل دارید مسابقه دوم وبلاگ برگزار گردد به همراه یک سوال (از مطالب وبلاگ) به مدیرعامل پیام ، ارسال فرمایید تا پس از تایید هیات مدیره مسابقه دوم برگزار شود.

تعداد پیام های ارسالی تاکنون :   یک    نفر

سلام 
با کد معرف hussein595 در 'یوتنکیو' ثبت نام کن.
یوتنکیو،یک مسابقه جذاب و آنلاینه که اطلاعات عمومی شما رو به چالش میکشه و هر شب کلی پول در میاری.
برای دانلود یوتنکیو به این سایت برید
http://u10q.com
برنامه کسب و کار U10Qبه راحتی می توانید کسب درآمد کنید با اشتراک د، مسابقه ۹سوال هر رور ۲تومان می گیرید اگر ۲۰تومان جمع کردی می تونی از طریق شماره شبا پول واریز کنید
باورم نمیشه.امروز جواب آزمون نیروگاه اتمی بوشهر اومد و من ناباورانه در حالی که اصلا در شرایط جسمی و روحی خوبی آزمون نداده بودم ، دعوت به مصاحبه شدم.دعوت به مصاحبه به صورت سه برابر ظرفیت هست ، این یعنی از هر سه نفر یک نفر مشغول به کار خواهد شد ، امیدوارم معجزه بشه و این دفعه مصاحبم رو به خوبی انجام بدم.
خیلی خوشحالم.خییییلی...
باسلام.به اطلاع تمامی داوطلبان مسابقه کتابخوانی مسجد امام حسین ع سده لنجان می رسانیم:
در روز دوشنبه مورخ 98.6.11
از ساعت 10 تا 12
در سالن حسینیه مسجد امام حسین ع سده لنجان برگزار می شود.مسجد امام حسین ع سده لنجانو کانون رهروان حضرت زینب سوبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
دانش آموزان عزیز می توانند با کشیدن نقاشی در باره یکی از موضوعات 1-چگونه از خود دربرابر کرونا محافظت کنیم 2- من هر روز چندین بار دستانم را میشوییم 3- بهتر است در خانه بمانیم و یا هر موضوع دلخواه دیگرو ارسال آن به ایمیل زیر در مسابقه بباهم کرونا را شکست میدهیم که از طرف اداره آموزش و پرورش برگزار می شود شرکت کنند.
hamidsoheilian1@gmail.com
باسلام !
با خلاصه داستان فیلم سینمایی نید فور اسپید درخدمتتون هستیم.
توبی مارشال به همراه دوستش پیت به مسابقه های خیابانی می روند توبی یک گاراژ دارد به نام مارشال موتورز.یک روز دینو بروستر دشمن  توبی برای درست کردن یک فورد موستانگ پول خوبی پشنهاد کرد و توبی مجبور بهقبول کردن قرار داد کرد که پدر خود را از زندان ازاد کند. یک روز دینو پیشنهاد کرد برای رانندگی مسابقه ای بدهند توبی به پیت برای شرکت نکردن اصرار کرد ولی پیت شرکت کرد پیت حرکتی کرد که

بسیاری از همراهان محراب نقش خواهان بکارگیری بهترین فرش سجاده ای برای مساجد و نمازخانه های خود هستند. ولی آیا فکر می‌کنید بتوان با دیدن یک سجاده فرش جنس آن را حدس زد؟ و به میزان شانه فرش پی برد؟ و بهترین فرش سجاده ای مسجد را تشخیص داد؟
ما فرصت را غنیمت شمرده؛ برای این منظور مسابقه " بهترین فرش سجاده ای مسجد " را ترتیب دادیم؛ تا هم مقایسه‌ای بین انواع سجاده فرش ها ترتیب دهیم و هم اطلاعات عمومی شما را محک بزنیم. برای برندگان هم جوایز ویژه ای در
سلام برای شرکت در مسابقه مطالب پایین را دقیق بخونید .
جوایز مسابقه رمضان : اپلیکیشن مخصوص وبلاگتون 10 روز پشتیبانی رایگان ، 40 درصد تخفیف در سفارش ، یک هدر اختصاصی رایگان ، یک پوستر اختصاصی رایگان 
مسابقه از 10 سئوال تشکیل شده و تایم مسابقه نیم ساعت می باشد اگر بیشتر از یک ربع طول بکشد فرم بطور خودکار بعداز ثبت جواب های شما را حذف می کند .
توجه
نمی توانید از اینترنت سئوالات را پیدا کنید چون وقتی شما از فرم هوشمند خارج شوید اون بطور خودکار ازمون ش
اول از همه بگم توف تو این مدیریتتون!از صبح همه رو علاف کردند و ساعت ۷ عصر آخرین نفری بودم که کارش تموم شد و گفتند بقیه برید فردا بیاید.
تو مصاحبه عالی بودم.خدایی خودم هم فکر نمیکردم اینجوری آچمزشون کنمهی وسط مصاحبه شک میکردم که عه!این واقعا تویی؟!
اما تو بخش عقیدتی و سیاسی سوتی های بدی دادم.مثلا از قبل آماده کرده بودم اگه پرسیدن مرجع تقلیدت کیه بگم مکارم شیرازی بعد همین که این سوالو پرسید به خاطر خستگی و استرس کلا یادم رفت که مکارم نامی در این
تنها برنده مسابقه، نویسنده وبلاگ Iamfati.blog.ir بود!از نویسنده وبلاگ Iamfati.blog.ir کمال تقدیر و تشکر رو دارم، که لطف کردن و پست مربوط به مسابقه رو منتشر کردن، یک عدد قالب حرفه ای همراه با رنگ و طرح مورد علاقه به ایشون تقدیم میشه، امیدوارم نهایت استفاده رو ببرن.
در زمان قدیم در کشور یونان ، روستایی بود میان دو کوه که مردمانش طرفدار علم و دانش بودند . در آنجا هر سال مسابقه
 بهترین کتابخوان برگزار می شد. در این مسابقات شرکت کننده ها کتاب برگزیده مسابقه را می خواندند و به سوالات مسابقه
پاسخ می دادند که به نفر اوّل پول زیادی به عنوان جایزه داده می شد.
در این روستا پسری بود به نام ارسطو که در خانواده فقیری زندگی می کرد، روزی از روز ها ارسطو به سمت بازار روانه شد
تا وسایلی که مادرش به او سپرده بود را بخرد . در
 فدراسیون والیبال لهستان، میهاو #کوبیاک، کاپیتان تیم ملی این کشور را به خاطر مصاحبه‌ای که در آن کلمات زشت و رکیکی را در مورد ملت ایران مورد استفاده قرار داده بود، مقصر تشخیص داد و جریمه کرد.بر این اساس، کاپیتان تیم ملی لهستان به تشخیص کمیته انضباطی فدراسیون این کشور  از 6 جلسه همراهی تیمش محروم شد. کوبیاک 7 روز فرصت دارد تا به این حکم اعتراض کند.  
محرومیت 6 جلسه‌ای کوبیاک در حالی برای این بازیکن در نظر گرفته شد که او از یک ماه گذشته اعلام کر
دقیقا که فردا من مصاحبه دارم اینترنت گیلان قراره قطع شه :|
خدای من!
اینو نباید حداقل یک هفته زودتر بگن؟؟

بعد من هر چی به آقای محترم میگم تو مملکت گهی به دنیا اومدیم نمی دونم چرا مقاومت می کنه و از چی طرفداری می کنه!!!
امیدوارم فقط وای فای ها باشه و خطوط همراه اول و ایرانسل وصل باشن...

راستش برای مصاحبه تمرین خاصی نکردم.
کمی در مورد خودم و پایان نامه و مقاله. تازه دو سال از مقاله میگذره و خیلی از نکاتو یادم رفته.

دیگه نهایت نشه دیگه.
همان‌طور که در میدان رقابت ورزشی، قوا و نشاط شما جوانان از یک پیرمرد بیشتر است، در میدان رقابت و مسابقه به سمت معنویت هم توانتان بیشتر از یک پیرمرد است. یعنی همان‌طوری که اگر من و شما الآن مسابقه دو بدهیم، یقیناً شما جلوتر از من می‌افتید؛ اگر از نقطه واحدی به سمت عروج به‌مراتب معنوی هم حرکت کنیم، باز شما از من جلوتر می‌افتید. بنابراین قوّت و نشاط جوان، هم در زمینه مادّی و هم در زمینه معنوی، جوان است. این را قدر بدانید.
۱۳۸۲/۲/۲۲-رهبر انقلاب
بازی فوق العاده زیبا با گرافیک عالی و خیره کننده در سبک بازی های ماشین سواری و مسابقه ای از استودیوی مطرح ELECTRONIC ARTS می باشد که نسخه های مختلف آن برای کنسول های مختلف از جمله آیفون ، اندروید و ویندوز منتشر شده است. نسخه ی جدید این بازی از کمپانی EA Games می باشد و با قیمت 4.99 دلار به فروش می رود.
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین، «بوکس شطرنج» یک ورزش دوگانه است که تو ۱۱ راند شامل ۶ راند شطرنج و ۵ راند بوکس است که به طور متناوب ادا می شوند و هر حریفی که هر کدام راندها را چه راند مشت زنی و چه راند شطرنج ‍‍را ببرد، کل مسابقه را توقیف است. هر راند مسابقه چه بوکس و چه شطرنج ۳ دقیقه طول می کشد و فواصل ۳۰ ثانیه ای بین راندها وجود دارد. یک بازی شطرنج واحد در طول شش راند آنجام می شود.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها